In de naam van Allah, de Barmhartige, de Genadevolle
Liefde voor iedereen, haat voor niemand

zaterdag, oktober 25, 2025

بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
In naam van Allah, de Barmhartige, de Genadevolle
Liefde voor iedereen, haat voor niemand

HomeUncategorizedBoodschap van de Kalief van de Ahmadiyya Moslim Gemeenschap: Moslimlanden, verenigt u!

Boodschap van de Kalief van de Ahmadiyya Moslim Gemeenschap: Moslimlanden, verenigt u!

Door Youssef Ikhlaf

Een boodschap voor moslimlanden van Zijne Heiligheid Hazrat Mirza Masroor Ahmad, de Khalifa (Kalief) van de wereldwijde Ahmadiyya Moslim Gemeenschap.

Hieronder een fragment van wat hij zei en de oplossing die hij aanbood voor de moslimlanden tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van het Verenigd Koninkrijk op vrijdag 25 juli 2025.

“Vandaag de dag wordt Palestina aangevallen. Zelfs nu is er nog tijd… Moslims moeten zich verenigen en wijs handelen.”

Link: https://x.com/pressahmadiyya/status/1948838751943491876

Hij zei ook op een andere gelegenheid:

“De harten van de vijanden van de Islam zijn zo hard als steen geworden tegenover de Islam, maar de harten van Moslims zijn als steen geworden tegenover elkaar.”

Link: https://www.alhakam.org/muslim-ummah-guiding-words-from-hazrat-khalifatul-masih-v/

https://x.com/AlHakamWeekly/status/1873784584229577193

Op een andere gelegenheid zei hij:

“Ik zeg al geruime tijd dat de moslimwereld zich moet verenigen. Misschien erkent iedereen deze noodzaak, maar niemand onderneemt praktische stappen om dit te bereiken.”

Hazrat Mirza Masroor Ahmad (aba) verwees verder naar een enquête die in het Verenigd Koninkrijk is gehouden en waaruit bleek dat een aanzienlijk deel van de bevolking een negatieve mening heeft over moslimimmigranten, grotendeels vanwege het beeld dat de islamitische leer streng is, een indruk die wordt versterkt door bepaalde zogenaamde geleerden die dergelijke onjuiste interpretaties verspreiden.

“De Beloofde Messias (as) heeft zijn diepe bezorgdheid geuit over deze verkeerde voorstelling van zaken en benadrukte de dringende noodzaak om de ware, prachtige leer van de Islam over te brengen. Juist voor dit doel was een door God aangestelde hervormer nodig (De Beloofde Messias(as)).”

Hazrat Mirza Masroor Ahmad (aba) herhaalde opnieuw dat de komst van de Beloofde Messias (as) op het juiste moment kwam en door God was voorbestemd, vooral omdat de morele en spirituele toestand van Moslims vandaag de dag om dringende hervormingen vraagt.

“De Beloofde Messias (as) heeft duidelijk gemaakt dat dit precies het tijdperk is dat is voorspeld voor de komst van een door God aangestelde hervormer. Hij vroeg zich af hoe lang mensen nog willen wachten, er zijn al eeuwen verstreken, en toch blijven velen de komst van de Beloofde Messias en Mahdi (as) ontkennen.”

Hazrat Mirza Masroor Ahmad (aba) benadrukte dat er nu meer dan honderd jaar zijn verstreken sinds de Beloofde Messias (as) zijn bewering heeft gemaakt, en dat de noodzaak van hervorming urgenter is dan ooit.

Link: https://www.alhakam.org/huzoor-concluding-session-jalsa-salana-uk-2025/

Meest gelezen